Startlijst 11 December



L1) 1) Lyanne van Leeuwen – Bikkel      10.00

      2) Zoë Vuik                     – Princess

      3) Jennefer Knikmann     – Brownie

  1. 10.40 Losrijden

 

B2) 1) Lana Kabbedijk          – Rex         10.40

       2) Ismay Trommel          – Princess

B1) 1) Zara Helbers               – Ushi

 

 

         11.00– 11.20 Losrijden



       2) Raiza Helbers          – Xander       11.20

       3) Nina Lanzilli              – Zippo

BB  1) Tetske Prins              – Heison

       2) Romy                        – Ginger

 

 

    Jennefer / Chrutjev en Lyanne / Danzo

 

 

 

         Aansluitend de prijsuitreiking.

 

 

 

STARTLIJST 13 November 2016

 

 

 

 

 

Z1) 1) Jennefer Knikman   –    Chrutev       10.00

B2) 1) Eline Zoetekouw     –    Ginger

 

          2) Zoë Vuik                  –    Bieke

 

 

 

 

       10.20– 10.40 Losrijden

 

 

 

 

       3) Beyza Ilhan              –   Ridge          10.40

 

       4) Miranda Dorrego      –   Brownie

 

B1) 1) Kyra Pijlman             –    Ushi

 

 

 

 

 

         

11.00 – 11.20 Losrijden

 

 

 

 

        2) Zara Helbers           – Ushi              11.20

 

           3) Britt Visser               – Bikkel

 

       4) Lana Kabbedijk        – Rex

 

       5) Nina Lanzilli             – Zippo

 

 

 

        Héél veel plezier en mooie puntjes !!

 

STARTLIJST 17 APRIL 2016

 

 

 

 

 

L1)     1) Eline Zoetekouw       - Unik                10.00

 

               2) Zoë Vuik                    - Sir Lancet

B2)    1) Claire van Hoof          - Bikkel

 

 

 

         10.20– 10.40 Losrijden

 

 

B1)   1) Kyra Pijlman              - Jochem           10.40

 

            2) Raiza Helbers            – Heison

 

           3) Banu Goemans           - Ginger

 

 

 

 

         11.00 – 11.20 Losrijden

 

 

 

 

        4) Zara Helbers               - Xander           11.20

 

            5) Nina Lanzilli               – Zippo

 

B-0   1) Tetske Prins              – Quillaume

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARTLIJST 20 MAART 2016

 

( voorlopige , kijk zaterdag-avond of er nog veranderingen zijn )

 

 

 

L1      1)   Eline Zoetekouw   – Unik           10.00

 

B2      1)  Claire van Hoof     – Bikkel

 

        2)   Britt Visser        – Chrutjev

 

 

          10.20 – 10.40 Losrijden

 

 

B1)     1)  Nina Lanzilli        – Jochem        10.40

       

        2)  Caitlin Rietveldt    - Zippo

 

                3)  Raiza Helbers       – Ginger

 

                      11.0011.20 Losrijden

      

        4)   Celine Waalewijn    – Bikkel         11.20

           

        5)   Zara Helbers        – Xander

 

                6)  Lana Kabbedijk       – Rex

 

          11.40 – 12.00 Losrijden

 

                7)  Kyra Pijlman          – Jochem      12.00

 

               8)   Banu Goemans        – Ginger

 

B0)    1)  Kim Plat               – Bieke

 

 

 

AANSLUITEND VOOR IEDEREEN PRIJSUITREIKING .

 

 

 

DRESSUURWEDSTRIJD   31  JAN.  2016

 

 

L1    1)  Eline Zoetekouw        – Unik          10.00

      2)   Zoe Vuik                – Lancet

B2   1)  Claire van Hoof         – Bikkel

 

      10.20 – 10.40 Losrijden

        

      2)   Miranda Dorrego       – Brownie      10.40

           3)   Britt Visser             – Chrutjev

B1   1)   Caitlin Rietveldt        – Zippo

 

     11.00  – 11.20 Losrijden

 

      2)  Raiza Helbers           – Xander      11.20

      3)  Nina Lanzilli             – Jochem

      4)  Zara Helbers            – Ginger

 

      11.40  – 12.00 Losrijden

 

      5)  Celine Waalewijn        – Bikkel       12.00

      6)   Kyra Pijlman            – Zippo

 

 

 

AANSLUITEND VOOR IEDEREEN PRIJSUITREIKING !

 

STARTLIJST 20 DEC. 2015.

 

 

Jullie mogen (als je het leuk vind) je paard en jezelf versieren in kerststijl !!

 

 

L1    1) Zoe Vuik           – Lancet         10.00

B2    1) Eline Zoetekouw   – Unik

      2) Claire van Hoof    – Bikkel

 

10.20 – 10.40 Losrijden

 

     3) Marissa van Bever   – Ginger        10.40

     4) Miranda Dorrego    – Brownie

        5) Britt Visser          – Chrutjev

 

11.00 – 11.20 Losrijden

 

B1   1) Raiza Helbers      – Xander        11.20

     2) Kyra Pijlman        – Zippo

     3) Lana Kabbedijk     – Rex

 

11.40 – 12.00 Losrijden

 

      4) Caitlin Rietveldt   – Zippo            12.00

B0   1) ZaraHelbers       – Bieke

 

 

AANSLUITEND VOOR IEDEREEN PRIJSUITREIKING !

Voorlopige startlijst 15 Nov.2015


 

STARTLIJST 15 Nov. 2015.


L1  1) Zoë Vuik – Lancet                    10.00

B2  1) Marissa van Bever – Ginger

     2) Eline Zoetekouw – Unik


10.20– 10.40 Losrijden


B1) 1) Lana Kabbedijk – Rex               10.40

     2) Kyra Pijlman - Zippo

     3) Britt Visser – Chrutjev

     4) Nina Lanzilli – Heison


11.10 – 11.30 Losrijden


     5) Raiza Helbers – Xander            11.30

     6) Zara Helbers – Ginger

BO) 1) Tetske Prins – Guillaume

        2) Caitlin Rietveldt – Zippo


AANSLUITEND PRIJSUITREIKING !

 


Startlijst dressuurwedstrijd 17 mei 2015 .

B2   1)   Eline Zoetekouw               -   Unik                 10.00

       2)   Lyanne van Leeuwen         -   Bieke

B1   1)   Celine Waalewijn               -   Bikkel

 

        10.25   Losrijden

 

        2)   Yenna Schols                   -   Jochem            10.45

        3)   Britt Visser                       -   Chrutjev

        4)   Kyra Pijlman                    -    Zippo

 

         11.10   Losrijden

 

B0    1)   Raiza Helbers                    -   Kyara               11.30

        2)   Nina Lanzilli                       -   Heison

        3)   Zara Helbers                     -   Ginger

 

 

                AANSLUITEND PRIJSUITREIKING  ! !

Startlijst dressuurwedstrijd 29 maart 2015.

L2)   1)   Lyanne van Leeuwen             -   Danzo                           10.00

L1)   1)   Coco Nijsse                          -   Rex

        2)   Jos Gerlag                           -    Sir Lancet

 

         10.25      Losrijden

 

B2)   1)   Nadia Tailford                       -   Jane                             10.45

B1)   1)   Claire van Hoof                     -   Bikkel

        2)   Yenna  Schols                       -   Jochem

    

         11.10      Losrijden

 

        3)   Lieze   Grootenboer                -   Jochem                        11.30

        4)   Zoe Vuik                                -   Bieke

        5)   Celine Waalewijn                    -   Bikkel


         PRIJSUITREIKING  L2  ,  L1  ,  B2  ,  en  B1  .

 

         11.50      Losrijden

 

B0)   1)   Raiza Helbers                          -   Kyara                         12.20

        2)   Nina Lanzilli                             -   Heison

        3)   Zara Helbers                           -   Ginger

 

          12.40      Losrijden

 

         4)  Lana Kabbedijk                         -   Bieke                         13.00

         5)   Kyra Pijlman                            -   Zippo

 

               

                                   Aansluitend prijsuitreiking  !!!